VIII Податкові спори (Tax disputes)

Податкові спори входять в категорію справ, найбільш складних і часто розглядаємих адміністративними судами.
Незважаючи на велику кількість розглянутих в судах податкових спорів, кожна справа вимагає високої кваліфікації адвоката і солідно накопиченого досвіду задля досягнення позитивного результату для клієнта.
Для успішного ведення податкових спорів, потрібно бути адвокатом з великим досвідом роботи в сфері судового захисту суб’єктів господарювання, адже як відомо, судитися з Державою складно і такі процеси потребують комплексного підходу.
До складу АО «А.ДВА.КА.Т» входять висококваліфіковані адвокатами, які мають успішний досвід ведення податкових спорів на стороні найбільших компаній добувної галузі, будівельних компаній, переробний підприємств, компаній зі сфери торгівлі, виробників товарів і послуг, сфери ІТ і багатьох інших.

Багато керівників підприємств на своєму досвіді переконалися в більшій ефективності правової допомоги залученого фахівця, ніж робота штатного юрисконсульта, сфера діяльності якого, як правило, обмежується знанням основ корпоративного права та роботою з договорами ( що теж є неймовірно важливим процесом). Але як тільки мова заходить про оптимізації оподаткування або вирішення серйозного спору з податковою – досвіду штатного юрисконсульта, як показує практика, виявляється недостатньо для врегулювання ситуації. Особливо гострою стає проблема, коли в процесі перевірки податкова донараховує податки в розмірі, що вистачає для здійнення кримінального переслідування. У такій ситуації, як ніколи, потрібен податковий адвокат з досвідом не тільки в адміністративних, а і у кримінальних справах.

Адвокати АО “А.ДВА.КА.Т” надають широкий спектр послуг:
– оскарження податкових повідомлень – рішень та всіх інших рішень фіскальних органів;
– проведення передперевірочного юридичного та податкового аудиту підприємства
– збір і аналіз доказів для належного захисту;
– робота з недобросовісними контрагентами задля зменшення об’єму фінансової відповідальності підприємства;
– підготовку заперечень на акт податкового органу і оскарження нелегітимного акту;
– підготовка та подача заяви позову до суду;
– подача заяви про забезпечувальні заходи;
– представництво інтересів клієнта у судах всіх рівнів.
– визначення пакетних послуг по правовому захисту і супроводженню суб’єктів господарювання в період їх діяльності, задля недопущення негативних наслідків податкових перевірок.
– побудова оптимальних схем діяльності суб’єкта господарювання;
– супроводження податкових перевірок на всіх етапах проведення таких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній звонок

 

×