I Господарське та корпоративне право (commercial, corporate law)

В теперішніх реаліях будь-яка господарська діяльність бізнесу потребує розумного та виваженого юридичного супроводу усієї від моменту створення і до припинення такої. Наш досвід в області корпоративного права дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання, які виникають в роботі компаній починаючи від звичайних перемовин і консалтингу по проектах та закінчуючи їх належним правовим оформленням і супроводом .
Корпоративне право – специфічний звід юридичних положень, за допомогою яких регулюється взаємозв’язок між великими і дрібними компаніями, відповідальними фізичними особами в процесі здійснення профільної діяльності.

Сьогодні ця система в нашій країні характеризується досить складною інфраструктурою, з цієї причини навіть невеликі проблеми, пов’язані з корпоративними справами, вимагають грамотного юридичного розгляду.
Згідно з практикою, досвідчений адвокат з корпоративного права може в більшості ситуацій залагодити назріле конфлікт ще на стадії досудового врегулювання спору, що допомагає економити час і кошти обох залучених сторін. Медіація є одним із наших пріоритетів та адвокати АО “А.ДВА.КА.Т” вміють підібрати саме ті аргументи, які впливають на прийняття рішення Вашими контрагентами в складних (і не дуже) ситуаціях.

Адвокати АО “А.ДВА.КА.Т” надають своїм клієнтам широкий спектр послуг, мають значний досвід у супроводі складних операцій з корпоративними правами.

Основні напрямки діяльності АО«А.ДВА.КА.Т»:

• створення, реорганізація та ліквідація юридичних осіб
• акредитація та закриття представництв і філій іноземних юридичних осіб
• підготовка установчих та корпоративних документів
• розробка корпоративних договорів
• забезпечення корпоративних процедур
• розробка внутрішніх документів юридичної особи
представництво інтересів в судах всіх рівнів
– та інші послуги, пов’язані із діяльністю компанії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній звонок

 

×